• Вітаємо переможців заочного обласного конкурсу комп’ютерної графіки

    Тебякіна Анастасія (8-А)-ІІ місце в номінації “Краща 2D растова графіка”(уч.Пиртя Т. О.)
    Коренєва Дар’я (7-А)-ІІІ місце в номінації “Краща 2D векторна графіка”(уч.Базаркіна О. О.)
    Асауляк Дар’я (10-А)-ІІІ місце в номінації “Краща 2D растова графіка”(уч.Пиртя Т. О.)
    Осадчий Сергій (9-Б)-ІІІ місце номінації “Краща 2D векторна графіка”(уч.Пиртя Т. О.)
    Ободівський Роман (8-Б)-ІІ місце в номінації “Краща 2D векторна графіка”(уч.Базаркіна О.О.)
    Шилін Іван (8-Б)-ІІ місце в номінації “Краща 2D векторна графіка”(уч.Базаркіна О. О.)

  • Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та хімії:

    МАТЕМАТИКА
    Вощан Євген (6-А) – ІІІ місце (уч. Пирожок Н. Д.)
    Ощепков Гліб (8-Б) – ІІ місце (уч. Крюк Т. М.)
    ХІМІЯ
    Кельїн Данило (8-А) – І місце,
    участь в обласному етапі (уч. Шевченко О. Г.)
    Тимченко Артем (8-А) – ІІІ місце (уч. Шевченко О. Г.)
    Туровцева Ксенія (8-А) – ІІІ місце (уч. Шевченко О. Г.)
    Фаб’янська Валерія (7-Б) – ІІІ місце (уч. Шевченко О. Г.)
    Манзюк Владислав (7-А) – ІІІ місце (уч. Шевченко О. Г.)

  • На базі Миколаївської гімназії №41 відбулося заняття інтервізійної групи

    19 дистопада 2019 р. Миколаївська гімназія № 41 знову зустрічала гостей. До нас завітали заступники директорів шкіл міста Миколаєва, які взяли участь у роботі Школи “Інноваційні форми методичної роботи – засіб удосконалення управлінської компетентності сучасного керівника”. Заступник директора з навчально-виховної роботи Миколаївської гімназії № 41 Фурашкевич Тетяна Вікторівна та вчитель української мови й літератури Філатова Олена Миколаївна провели для гостей гімназії майстер-клас “Основи роботи з відеоредактором. Створення буктрейлера”.

  • Інтернет-олімпіада з англійської мови “На урок”

    Вітаємо переможців Інтернет-олімпіади з англійської мови “На урок”
    Дипломи І ступеня: Євзікова Марія (5-Б), Куцевляк Катерина (5-Б)
    Дипломи ІІ ступеня: Томаш Максим (5-Б), Пархоменко Катерина (5-Б), Щербанюк Артем (5-Б)
    Дипломи ІІІ ступеня: Геніх Артем (5-Б)
    Сертифікати учасників: Чабан Даніїл (5-Б), Сухорукова Влада (5-Б), Чумак Дарина (5-Б), Куцевляк Катерина (5-Б), Рябініна Діана (5-Б), Тошев Дмитро (5-Б).
    Вітаємо вчителя Міняйло Яну Володимирівну, яка підготувала учасників та переможців Інтернет-олімпіади.