Звернення до батьків

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ми, адміністрація та педагогічний колектив гімназії №41, розуміємо ваше хвилювання з приводу початку нового навчального року в умовах карантину.

Важливим є  в такій ситуації не панікувати, триматися разом та спільно вирішувати всі питання.

Маємо розуміти, що виконання певних правил – це запорука здоров’я наших дітей та нашого здоров’я. Тому, ми, дорослі, власним прикладом повинні дітям демонструвати НЕУХИЛЬНЕ їх виконання, щоб не наражати нікого на небезпеку.

ДАЛІ…

Починаючи роботу в новому навчальному році, ми врахували всі рекомендації МОЗ та МОН України, аби забезпечити безпеку всім учасникам освітнього процесу:

  1. У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби, за відсутності батьків (інших законних представників), здобувачі освіти одягають маску, тимчасово повинні бути ізольовані у спеціально відведеному приміщенні закладу, інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров’я.

2.Після вилучення особи із симптомами інфекційної хвороби, в приміщенні, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дезінфекція висококонтактних поверхонь.

  1. 3. Вхід до приміщень гімназії дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим.

4.Вхід та перебування в закладі освіти інших учасників освітнього процесу, зокрема батьків здобувачів освіти дозволяється з метою захисту прав здобувачів освіти, педагогічних та інших працівників закладу, реалізації ними прав, передбачених законодавством, за умови використання засобів індивідуального захисту, проведення термометрії та попереднього узгодження відповідних дій з керівником закладу.

5.На всіх входах до закладу організовано місця для обробки рук антисептичними засобами.

Санітарні кімнати забезпечено  рідким милом та встановлено електросушарки для рук. У буфеті встановлено умивальники.

Основним заходом гігієни рук в умовах закладу освіти є миття рук з милом. Використання антисептиків доцільне лише в тому випадку, коли відсутній доступ до проточної води з милом. Протирання рук вологими серветками з метою знезараження або як заміна миття рук або антисептичної обробки не рекомендується.

6.Пересування здобувачів освіти між навчальними кабінетами буде мінімізовано, зокрема, шляхом проведення занять впродовж дня для одного і того ж класу в одному й  тому самому кабінеті.

За можливості буде забезпечено проведення занять з окремих предметів на відкритому повітрі.

  1. 7. Після кожного навчального заняття вчителем буде проводитись провітрювання кабінету не менше 10 хвилин.
  2. 8. Після проведення занять у кінці робочого дня технічним персоналом буде здійснено очищення і дезінфекцію поверхонь (у тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил, тощо).
  3. 9. Масками дітей забезпечують батьки. Якщо в дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакет (zip-пакет або папка на кнопці). Один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Маску слід змінювати кожні 3 години. Для використаних одноразових масок у гімназії встановлено спеціальні урни.
  4. 10. Для учнів буде організовано харчування за графіком, з дотриманням санітарних норм. Гарячі обіди будуть отримувати діти пільгових категорій безкоштовно, а також охочі учні за кошти батьків. У продажу буде й буфетна продукція. Проте, з метою уникнення скупчення учнів у буфеті, радимо батькам давати дітям ланч – бокси.

11.У разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби COVID-19 в одного з учнів, усі інші учні класу  визнаються такими, що потребують самоізоляції, та повинні вживати заходів, передбачених галузевими стандартами у сфері охорони здоров’я.

  1. 12. Якщо ваші діти належать до категорій, яким не рекомендовано перебування в закладах освіти (особи із хронічними легеневими хворобами; особи, які мають розлади імунної системи; особи із захворюванням на цукровий діабет тощо), рекомендуємо продовжити навчання за формами здобуття освіти, що максимально відповідають потребам їхнього захисту та безпеки (наприклад, педагогічний патронаж, екстернатна, сімейна (домашня) або дистанційна форми здобуття освіти).
  2. 13. Прохання не відправляти до гімназії дітей, якщо вони мають ознаки гострого респіраторного захворювання.

Якщо у вас виникають якісь запитання, можете звертатись за телефонами:

(0512)44-30-04 директор Масюта Людмила Юріївна,приймальня;

(0512)44-29-87 заступники директора з навчально – виховної роботи: Мельник Василь Іванович, Фурашкевич Тетяна Вікторівна;

(0512)44-30-02 заступник директора з виховної роботи Хріненко Наталія Георгіївна

Постанова МОЗ від 26.08.2021 р. №9 «Про затвердження проти епідеміологічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби»