• Вітаємо!!!

    Вітаємо переможців ІІІ (обласного етапу) Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка та їхніх учителів:
    Капустеринська Дар’я (5-А) – ІІІ місце (уч. Філатова О. М.)
    Бурій Дар’я (10-Б) – ІІ місце, участь у IV етапі (уч. Величко І. В.)

    Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:
    Норенко Вікторія (8-Б) – ІІІ місце (уч. Козлова Л. В.)
    Костенко Олександр (8-А) – ІІІ місце (уч. Козлова Л. В.)
    Бордакова Олена (9-А) – ІІІ місце (уч. Козлова Л. В.)
    Доній Аліна (10-Б) – ІІІ місце (уч. Мороз А. А.)
    Колосов Дмитро (10-А) – ІІ місце (уч. Мороз А. А.)
    Лисий В’ячеслав (10-Б) – ІІІ місце (уч. Мороз А. А.)

  • Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика

    Капустеринська Дар’я (5-А) – ІІ місце, участь у обласному етапі (уч. Філатова О. М.)
    Чаплигіна Тетяна (6-В) – І місце, участь у обласному етапі (уч. Хріненко Н. Г.)
    Щокіна Анастасія (7-В) – ІІІ місце (уч. Василішина О. О.)
    Величко Катерина (10-Б) – І місце, участь в обласному етапі (уч. Величко І. В.)

  • Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та географії

    Фізика

    Дітковська Ульяна (8-А) – ІІІ місце (уч. Новак Н. М.)
    Кузьменко Юлія (8-А) – ІІІ місце (уч. Новак Н. М.)
    Юзва Марія (10-Б) – ІІІ місце (уч. Новак Н. М.)

    Географія
    Вовк Марта (8-В) – ІІ місце (уч. Слободян Т. Г.)
    Туровцева Ксенія (8-А) – ІІІ місце (уч. Слободян Т. Г.)
    Павенський Павло (8-А) – ІІІ місце (уч. Слободян Т. Г.)
    Бордакова Олена (9-А) – ІІ місце (уч. Слободян Т. Г.)

  • ВІТАЄМО!

    Команда учнів гімназії у складі 8 осіб: Хворостянюка Іллі, Гавріної Ульяни, Чумака Андрія, Колосова Дмитра, Воронкової Тетяни, Шапран Юлії, Чеботарь Анни, Нікітіної Вікторії посіла ІІ місце у міському турнірі інтелектуально-психологічних ігор “Її величність гра”, майстерно провела 6 разів детективну гру “Клуедо” з учнями інших шкіл міста і гідно представила нашу гімназію в Миколаєві! Працелюбність, захопленість іграми та злагодженість в роботі команди наших гімназистів були відмічені кращими психологами міста!

     

     

  • Вітаємо переможців Всеукраїнської інтернет -олімпіадаи з історії “На урок “.

    Дипломи І ступеня отримали:

    Іванікова Катерина (7-В),
    Щокіна Анастасія(7-В),
    Шевцова Аріна (7-В),
    Юдін Іван (6-Б),
    Тазарачева Таїсія (6-Б),
    Пустовой Михайло (6-Б),
    Михайлюк Таїсія (6-Б),
    Кочубей Дмитро (6-Б),
    Деменко Маргарита (6-Б).

    Дипломи II ступеня отримали:

    Норенко Вікторія (8-Б),
    Тебякіна Анастасія (8-А),
    Пелик Олександр (8-Б),
    Щербань Марія (8-В),
    Рєвзіна Катерина(6-Б),
    Опанасик Ольга (6-Б),
    Чорний Кіріл (6-Б),
    Бондар Анастасія (6-Б),
    Копич Катерина (6-Б),
    Андрєєв Михайло (6-Б),
    Андрєєв Андрій (6-Б),
    Глазунов Ілля (7-А),
    Ісмаїлова Аліна (7-А),
    Марущак Владислав (7-А)

    Дипломи ІІІ ступеня отримали:

    Павенський Павло (8-А),
    Федоров Андрій (8-А),
    Габестро Нікіта (8-А),
    Попова Наталья (6-Б),
    Бандерич Анастасія (6-Б),
    Бублієнко Валерий (6-Б),
    Манзюк Владислав (7-А),
    Аляб’єв Артем (7-В).

    Сертифікати учасників отримали 28 учнів 6-9 класів.

    Вітаємо вчителя Козлову Людмилу Василівну, яка підготувала переможців та учасників інтернет-олімпіади.