• Вітаємо призерів ІІІ етапу учнівських олімпіад!

    З біології

    Щокіна Анастасія (9 клас) – 2 місце (Терещенко Т.М.)

    З трудового навчання

    Кляцька Валерія (7 клас) – 2 місце (Кульчицька Т.І.)

    З інформаційних технологій 

    Дериволков Денис (11 клас) – 1 місце (Пиртя Т.О.)
    Михайлюк Нікіта (11 клас) – 2 місце (Пиртя Т.О.)

    З історії

    Шульга Дар’я (8 клас) – 2 місце (Мороз А.А.)
    Круглікова Світлана (11 клас) – 3 місце (Мороз А.А.)

  • Вітаємо

    Вітаємо ученицю 6-А класу Громенко Анну з І місцем в обласному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.   Бажаємо Анні перемоги у фінальному етапі конкурсу!
    Дякуємо за результативну підготовку учасниці вчителям української мови та літератури Демчишиній О.М. та Філатовій О.М.!
  • Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    Вітаємо переможців ІІ етапу  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

    Радько Вікторія (5 клас) – ІІ місце (Величко І.В.)
    Капустеринська Дар’я (7 клас) – І місце (Філатова О.М.)
    Щокіна Анастасія (9 клас) – ІІ місце (Василішина О.О.)
    Туровцева Ксенія (10 клас) – ІІІ місце (Зуб О.І.)

  • Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпад

    Географія
    Вовк Марта (10-А клас) – ІІІ місце (Слободян Т.Г.)

    Історія
    Шульга Дар’я (8 клас) – І місце (Мороз А.А.)
    Малінкін Ілля (8 клас) – ІІІ місце (Козлова Л.В.)
    Костенко Олександр (10-Б клас) – ІІІ місце (Козлова Л.В.)
    Круглікова Світлана (11-А клас) – ІІ місце (Мороз А.А.)
    Коломієць Дар’я (11-А клас) – ІІ місце (Мороз А.А.)

    Фізика
    Шаверда Павло (7-В клас) – ІІІ місце (Новак Н.М.)

    Німецька мова
    Бублієнко Валерій (8 клас) – ІІІ місце (Рижова О.В.)

    Українська мова
    Капустеринська Дар’я (7 клас) – ІІІ місце (Філатова О.М.)
    Щокіна Анастасія (9 клас) – ІІІ місце (Василишина О.О.)
    Романова Аліна (10 клас) – ІІІ місце (Зуб О.І., Величко І.В.)

    Правознавство
    Манзюк Владислав (9 клас) – ІІІ місце (Мороз А.А.)

    Англійська мова
    Яковенко Артем (10-Б клас) – ІІІ місце (Гнибіда С.І.)
    Круглікова Світлана (11-А клас) – ІІІ місце (Гнибіда С.І.)

    Інформаційні технології
    Копич Катерина (8 клас) – ІІІ місце (Ришкова С.С.)
    Рєзвий Андрій (9 клас) – ІІ місце (Ришкова С.С.)
    Ощепков Гліб (10-Б клас) – ІІІ місце (Пиртя Т.О.)
    Дериволков Денис (11-Б клас) – І місце (Пиртя Т.О.)
    Михайлюк Нікіта (11-Б клас) – ІІ місце (Пиртя Т.О.)
    Осадчий Сергій (11-Б клас) – ІІІ місце (Пиртя Т.О.)
    Копченко Анастасія (11-Б клас) – ІІІ місце (Пиртя Т.О.)
    Петруня Максим (11-Б клас) – ІІІ місце (Пиртя Т.О.)

    Біологія
    Щокіна Анастасія (9 клас) – ІІ місце (Терещенко Т.М.)
    Бакун Аліса (10-А клас) – ІІІ місце (Терещенко Т.М.)
    Вовк Марта (10-А клас) – ІІІ місце (Терещенко Т.М.)
    Осадчий Сергій (11-Б клас) – ІІ місце (Терещенко Т.М.)
    Бордакова Олена (11-Б клас) – ІІІ місце (Терещенко Т.М.)

    Хімія
    Слободян Максім (7-В клас) – ІІІ місце (Шевченко О.Г.)
    Чернякова Марія (8 клас) – ІІ місце (Шевченко О.Г.)
    Кельїн Данило (10-А клас) – ІІІ місце (Шевченко О.Г.)
    Норенко Вікторія (10-А клас) – ІІІ місце (Шевченко О.Г.)
    Савенкова Марія (11-Б клас) – ІІІ місце (Шевченко О.Г.)

    Математика
    Афоніна Поліна (7 клас) – ІІ місце (Усенко Л.О.)
    Силкін Дмитро (7 клас) – ІІІ місце (Богдан Т.Д.)
    Доценко Данііл (8 клас) – ІІІ місце (Пирожок Н.Д.)
    Ковтун Артем (9 клас) – ІІІ місце (Богдан Т.Д.)
    Ощепков Гліб (10-Б клас) – ІІ місце (Крюк Т.М.)

    Трудове навчання
    Кляцька Валерія (7 клас) – ІІ місце (Кульчицька Т.І.)