Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпад
Географія
Вовк Марта (10-А клас) – ІІІ місце (Слободян Т.Г.)
Історія
Шульга Дар’я (8 клас) – І місце (Мороз А.А.)
Малінкін Ілля (8 клас) – ІІІ місце (Козлова Л.В.)
Костенко Олександр (10-Б клас) – ІІІ місце (Козлова Л.В.)
Круглікова Світлана (11-А клас) – ІІ місце (Мороз А.А.)
Коломієць Дар’я (11-А клас) – ІІ місце (Мороз А.А.)
Фізика
Шаверда Павло (7-В клас) – ІІІ місце (Новак Н.М.)
Німецька мова
Бублієнко Валерій (8 клас) – ІІІ місце (Рижова О.В.)
Українська мова
Капустеринська Дар’я (7 клас) – ІІІ місце (Філатова О.М.)
Щокіна Анастасія (9 клас) – ІІІ місце (Василишина О.О.)
Романова Аліна (10 клас) – ІІІ місце (Зуб О.І., Величко І.В.)
Правознавство
Манзюк Владислав (9 клас) – ІІІ місце (Мороз А.А.)
Англійська мова
Яковенко Артем (10-Б клас) – ІІІ місце (Гнибіда С.І.)
Круглікова Світлана (11-А клас) – ІІІ місце (Гнибіда С.І.)
Інформаційні технології
Копич Катерина (8 клас) – ІІІ місце (Ришкова С.С.)
Рєзвий Андрій (9 клас) – ІІ місце (Ришкова С.С.)
Ощепков Гліб (10-Б клас) – ІІІ місце (Пиртя Т.О.)
Дериволков Денис (11-Б клас) – І місце (Пиртя Т.О.)
Михайлюк Нікіта (11-Б клас) – ІІ місце (Пиртя Т.О.)
Осадчий Сергій (11-Б клас) – ІІІ місце (Пиртя Т.О.)
Копченко Анастасія (11-Б клас) – ІІІ місце (Пиртя Т.О.)
Петруня Максим (11-Б клас) – ІІІ місце (Пиртя Т.О.)
Біологія
Щокіна Анастасія (9 клас) – ІІ місце (Терещенко Т.М.)
Бакун Аліса (10-А клас) – ІІІ місце (Терещенко Т.М.)
Вовк Марта (10-А клас) – ІІІ місце (Терещенко Т.М.)
Осадчий Сергій (11-Б клас) – ІІ місце (Терещенко Т.М.)
Бордакова Олена (11-Б клас) – ІІІ місце (Терещенко Т.М.)
Хімія
Слободян Максім (7-В клас) – ІІІ місце (Шевченко О.Г.)
Чернякова Марія (8 клас) – ІІ місце (Шевченко О.Г.)
Кельїн Данило (10-А клас) – ІІІ місце (Шевченко О.Г.)
Норенко Вікторія (10-А клас) – ІІІ місце (Шевченко О.Г.)
Савенкова Марія (11-Б клас) – ІІІ місце (Шевченко О.Г.)
Математика
Афоніна Поліна (7 клас) – ІІ місце (Усенко Л.О.)
Силкін Дмитро (7 клас) – ІІІ місце (Богдан Т.Д.)
Доценко Данііл (8 клас) – ІІІ місце (Пирожок Н.Д.)
Ковтун Артем (9 клас) – ІІІ місце (Богдан Т.Д.)
Ощепков Гліб (10-Б клас) – ІІ місце (Крюк Т.М.)
Трудове навчання
Кляцька Валерія (7 клас) – ІІ місце (Кульчицька Т.І.)